راهنمای خرید آزمون ماک PTE با استفاده از کد ووچر

برای ثبت نام در آزمون ماک PTE در سایت اصلی آن، لازم است هزینه خرید پکیج انتخابی بصورت آنلاین پرداخت گردد. به علت عدم دسترسی بیشتر کاربران آزمون PTE در ایران به کارت اعتباری خارجی برای پرداخت هزینه آن مشکلاتی در این زمینه برای آنها به وجود آمده است. به همین دلیل ما کد ها ووچر ثبت نام در آزمون ماک PTE  را تهیه کردیم و با استفاده از آن به آسانی در پنل خود قادر به ثبت نام خواهید بود. کلیه مراحل ثبت نام بصورت آنلاین صورت میگیرد و به محض موفق بودن عملیات پرداخت، کد ووچر مورد نیاز جهت تکمیل ثبت نام در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای ثبت نام درآزمون ماک PTE مراحل زیر را دنبال کنید:

**توجه: در صورتی که به جای کد ووچر (در ماک پلاتینیم) نام کاربری و پسورد در اختیار شما قرار داده شده باشد، با مشخصات داده شده مستقیما وارد اکانت پیرسون در آدرس زیر شوید (ماک ها توسط تیم ما به حسابی که در اختیار شما قرار داده شده اضافه شده اند):
https://mypte.pearsonpte.com/

۱- از قسمت فروشگاه ماک PTE سایت فراز پیمنت کد ووچر مورد نیاز برای پرداخت هزینه آزمون ماک در سایت پیرسون را تهیه نمایید.

۲-مراحل خرید شامل تکمیل اطلاعات و پرداخت را انجام دهید.(توصیه میکنیم پرداخت را با استفاده از کارتهای شتابی انجام داده و در مرورگر کامپیوتر اقدام به پرداخت نمایید.)

۳- در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت، ووچر ثبت نام (کد تخفیف) در اختیار شما قرار خواهد گرفت. فرمت ووچر ثبت نام مشابه عبارت ۲۱۰۸۲۰XBS9_BN2J86SI است. همچنین این اطلاعات به ایمیل شما ارسال میشود و در قسمت “حساب کاربری من” و “سفارشات” با آدرس زیر نیز در دسترس است:

https://farazpayment.com/my-account/orders/

۴- وارد پنل کاربری خود در سایت پیرسون شوید https://mypte.pearsonpte.com/:

۵- مطابق تصاویر زیر به صحه خرید ماک با کد ووچر مراجعه کنید:

۵-۱

 


۵-۲


۵-۳


 

۵-۴

 

۶- در صفحه باز شده پکیج خریداری شده را انتخاب نموده و در کادر ، ووچر خریداری شده را وارد کنید (توجه نمایید که برای مشاهده این صفحه باید اکانت پیرسون شما تکمیل شده باشد و مشخصات و  آدرس خود را وارد کرده باشید).

۷- مراحل پرداخت آزمون ماک به پایان رسیده و ماک ها از صفحه اول ماک و قسمت Access your PTE Academic Scored Practice Tests در دسترس هستند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها