راهنمای خرید آزمون ماک PTE با استفاده از کد تخفیف

برای ثبت نام در آزمون ماک PTE در سایت اصلی آن، لازم است هزینه خرید پکیج انتخابی بصورت آنلاین پرداخت گردد. به علت عدم دسترسی بیشتر کاربران آزمون PTE در ایران به کارت اعتباری خارجی برای پرداخت هزینه آن مشکلاتی در این زمینه برای آنها به وجود آمده است. به همین دلیل ما کد ها تخفیف ثبت نام در آزمون ماک PTE  را تهیه کردیم و با استفاده از آن به آسانی در پنل خود قادر به ثبت نام خواهید بود. کلیه مراحل ثبت نام بصورت آنلاین صورت میگیرد و به محض موفق بودن عملیات پرداخت، کد تخفیف مورد نیاز جهت تکمیل ثبت نام در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای ثبت نام درآزمون ماک PTE مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- از قسمت فروشگاه ماک PTE سایت فراز پیمنت کد تخفیف مورد نیاز برای پرداخت هزینه آزمون ماک در سایت پیرسون را تهیه نمایید.

۲-مراحل خرید شامل تکمیل اطلاعات و پرداخت را انجام دهید.(توصیه میکنیم پرداخت را با استفاده از کارتهای شتابی انجام داده و در مرورگر کامپیوتر اقدام به پرداخت نمایید.)

۳- در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت، ووچر ثبت نام (کد تخفیف) در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین این اطلاعات به ایمیل شما ارسال میشود و در قسمت “حساب کاربری من” نیز در دسترس است.

۴- وارد پنل کاربری خود در سایت پیرسون شوید https://mypte.pearsonpte.com/:

۵- پس از ورود به پنل کاربری بر روی گزینه  “View PTE Academic Practice test packages” کلیک کمید:

۶- در صحه ماک برای خرید پکیج مورد نظر بر روی گزینه  “Buy” کلیک کنید:

۷- پکیج مورد نظر را از قمت “New order” انتخاب کنید. به عنوان مثال برای پکیج کامل شامل سه عدد ماک پیرسون گزینه “Platinum Test Preparation Kit” را انتخاب نمایید. سپس مشخصات خود را در قسمت آدرس تکمیل نمایید:

۸- در مرحله آخر کد تخفیف خریداری شده از سایت فراز پیمنت که در مرجله ۱ تهیه کرده بودید را در قسمت “Discount Code”  وارد نموده و مراحل پرداخت را تکمیل نمایید.

۹- مراحل پرداخت آزمون ماک به پایان رسیده و ماک ها از صفحه اول ماک و قسمت “Online Practice Tests” در دسترس هستند.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
بستن منو
×
×

سبد خرید